Росія ставить хрест на Донбасі

Соцмережі відреагували на встановлення поклонного хреста в Горлівці

Фото: Фейсбук

На в'їзді в окуповану Горлівку з боку Донецька встановили і освятили поклінний хрест, який подарували горлівчанам жителі росссійской Санкт-Петребург. Хрест, створений з дерева в самому простому класичному стилі, привезли в окуповане місто представники православної церкви Московського патріархату, повідомляють Патріоти України.
Його освячення супроводжувалося помпезними фотографіями з подячними спічами «офіційних осіб» в «офіційних» ресурсах «республіки» і на сторінках її прихильників в соціальних мережах.
«ДЯКУЮ, ЛЕНИНГРАД! Сьогодні на в'їзді в Горлівку був освячений поклінний хрест, подарований жителям Донбасу жителями Санкт-Петербурга! ». «Горлівка - місто-герой, тепер під божої захистом», - писали вони.
Однак в коментарях під подячними текстами патетики було небагато.

«Не знаю кому як, а у мене чомусь складається враження. що на нас Росія ставить хрест за життя. Таке от відчуття, передчуття чи що ... », - написав на Facebook Юрій Шинкаренко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...