Росія відмовилася від жорсткої відповіді на санкції США

Російська влада не готова відмовитися від постачань ракетних двигунів РД-180 в США у відповідь на введення Вашингтоном санкцій відносно Москви.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, передають Патріоти України.

Раніше з ініціативою про заборону поставок ракетних двигунів у відповідь на введення американських санкцій виступив глава комітету Ради Федерації РФ з питань бюджету Сергій Рябухін.
Російські РД-180 використовуються на ракетах Atlas V, яка здійснює запуски апаратів для ВПС США, а також наукових і дослідницьких місій NASA.
Рябков також відкинув ідею припинення експорту в США титану, використовуваного в авіаційній промисловості, в рамках відповіді на санкції.
"Здесь у нас позиция однозначная. Мы не должны осуществлять ничего, что наносило бы нам самим ущерб. Никакие идеи из разряда свертывания поставок ракетных двигателей для американской космической программы, либо авиационного титана, который производится на совместном с Boeing предприятии, либо другие позиции по нашему экспорту в США не следует рассматривать в качестве опций", - сказав російський чиновник.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...