Росія виганяє британських дипломатів

Міністерство закордонних справ Російської Федерації викликало посла Великобританії у Москві Лорі Брістоу для вручення ноти про висилання британських дипломатів.

Росія оголосила персонами нон ґрата 23 британських дипломатів, повідомляє сайт міністерства закордонних справ РФ, передають Патріоти України.

"17 березня до МЗС Росії викликали посла Великобританії у Москві Лорі Брістоу, якому передали ноту про те, що у відповідь на провокаційні дії британської сторони і бездоказові обвинувачення Російської Федерації у зв'язку з інцидентом в Солсбері (Великобританія) 4 березня цього року російська сторона ухвалила такі рішення. Оголошено персоною нон ґрата і рекомендовано вислати у тижневий строк 23 дипломатичних співробітників посольства Великобританії у Москві", – ідеться в повідомленні.

Також наголошують, що, "враховуючи диспаритет у кількості консульських установ двох країн, Російська Федерація відкликає згоду на відкриття та функціонування Генерального консульства Великобританії у Санкт-Петербурзі".

"Відповідні процедури буде здійснено згідно з міжнародно-правовою практикою. У зв'язку з неврегульованістю статусу Британської ради в Російській Федерацій її діяльність припинено", – додали в російському зовнішньополітичному відомстві.

У МЗС РФ наголошують: "Британську сторону попереджено, що, у разі, якщо буде здійснено подальші дії недружнього характеру щодо Росії, російська сторона залишає за собою право вжиття інших заходів у відповідь".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...