Росія використовує події в Каталонії як можливість дорікнути Заходу і виправдати себе за Крим, - ЗМІ

Володимира Путіна як і раніше обурює зроблена в листопаді 2016 року заява Міжнародного кримінального суду (МКС), згідно з яким «існують здорові і розумні підстави вважати», що в українських регіонах Крим і Донбас «відбувався або відбувається злочин».

Після того, як МУС це заявив, розгнівана Росія з нього вийшла. Особам і компаніям, пов'язаним із захопленням Криму, продовжують загрожувати санкції. Слідчі ООН збирають документовані свідоцтва про довільних затриманнях, тортурах, викраденнях і політичних вбивствах в окупованому Криму. Про це йдеться в статті американського Forbes, передають Патріоти України.

Путін бачить в каталонському референдумі можливість переконати Європейський Союз, НАТО і ООН, що пора "визнати Крим частиною Росії і перестати ворушити минуле". Зрештою, ділові і політичні кола Європи незадоволені поточною ситуацією і подейкують, що вже пройшло чотири роки і пора знову вести справи з Росією, як раніше.

Росія сприймає Каталонію як "черговий непередбачений наслідок визнання НАТО в 2008 році незалежності Косово від союзної Росії Сербії".

При цьому про етнічні чистки, які Сербія влаштовувала в Косово до його відділення, Москва вважає за краще не згадувати. За версією Росії, Косово відкрило ящик Пандори для борців за незалежність, і Каталонія стала черговим прикладом цього. Світ охопила хвиля рухів за самовизначення - в Косово, в курдської частини Іраку, в Шотландії, в Криму, в Квебеку, а тепер і в Каталонії.

Чому ж на цьому тлі страждати від санкцій повинні тільки Крим і Росія, до якої він приєднався? Як ображено зауважив один російський політолог, Захід «не має права повчати Росію». Зрештою, не можуть же західні країни карати за те, що їм не подобаються результати референдумів, і нагороджувати за що подобається, йдеться в статті.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...