Ця історія прозвучала в інтерв'ю "Дзеркалу тижня", передають Патріоти України.
"Дати. Я дуже добре пам'ятаю дати, коли і що сталося. Перше, що зараз спало на думку, - 12 липень 2014 року, місто Жовте - ми підірвалися на фугасі, і я єдина вижила..." - сказала Толопа.
Зараз вона мріє отримати українське громадянство і не хоче назад на батьківщину. "Я хочу отримати громадянство України. Я відчуваю себе українкою більше, ніж 80 відсотків населення цієї країни", - заявила вона. Своє рішення Толопа пояснює так: "По-перше, мої родичі - вихідці з України, по-друге - дім не там, де ти народився, а там де тобі добре. Ось і все".
На війну вона вирушила за покликом серця. "Я просто зрозуміла в той момент, що це справжня агресія. Адже Росія не мала права вводити війська на українську територію. Тому треба було боронити Україну", - розповіла росіянка.
На запитання, чи є у неї якісь пільги від української держави нині, Юля відповіла: "У мене дочка - українська громадянка, тому я отримую на дитину від держави 860 грн. Єдине - мені перестали платити допомогу як матері-одиначці, тому що останні півроку я служила в ЗСУ за контрактом. Крім того, у мене статус учасника бойових дій, оформила його в 2016-му".
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...