Росіяни в РФ втратили право мати власну державність - московський тележурналіст (відео)

Повний розвал Російської Федерації стане запорукою порятунку російської нації , яка живе категоріями імперського прошлого.Росіяни втратили право на свою державність.

Євген Лісовий

Таку думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив російський журналіст, який переїхав в Україну, екс-співробітник каналу НТВ Євген Лісовий, передають Патріоти України.

"Я прихильник того, щоб Росія припинила своє існування як держава", - сказав він.

Журналіст вважає, що росіяни в РФ втратили право мати власну державність. "Ця нація не впоралася з сучасними викликами ... реаліями, які підкинув світ", - зазначив Лісовий.

"Жити в рамках усвідомлення кінця 19 початку 20 століття в 21 столітті не можна ... Все, що зараз відбувається з історичної точки зору, це продовження розвалу Російської імперії", - пояснив він.

"Остаточне знищення держави Російська Федерація з (наступним) зовнішнім його управлінням, з розділом його на енну кількість простіших і менших по території утворень дозволить зберегти російську націю", - додав Лісовий.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...