Російська актриса виступила на підтримку Олега Сєнцова

Чулпан Хаматова заявила, що звинувачення проти режисера сфальсифіковані.

Чулпан Хаматова

Актриса Чулпан Хаматова висловила слова підтримки на адресу художнього керівника московського театру «Гоголь-центр» Кирила Сєрєбрєннікова і українського режисера Олега Сенцова. Виступаючи на відкритті Х міжнародного кінофестивалю «Від щирого серця» в Ульяновську, Хаматова назвала звинувачення проти режисерів сфальсифікованими, передають Патріоти України.

Вона побажала Сєрєбрєннікову і Сенцову швидше опинитися на волі. Ці слова вона вимовила відразу після того, як їй було вручено приз фестивалю «За честь і гідність».

Актор театру і кіно Веніамін Смєхов, який виступив на завершенні вечора, підтримав Хаматову. Він нагадав, що працював із Сєрєбрєнніковим.

Художній керівник «Гоголь-центру» Кирило Сєрєбрєнніков був затриманий в Москві в кінці серпня 2017 року. Його звинувачують в розкраданні 130 мільйонів рублів, виділених для театральної трупи «Сьома студія». У цій справі також проходять колишній директор «Гоголь-центру» Олексій Малобродський, директор «Сьомий студії» Юрій Ітин, продюсер Катерина Воронова і колишній бухгалтер Ніна Масляєва. Усі, крім Масляєвої, свою провину не визнають.

Олег Сенцов і активіст Олександр Кольченко були заарештовані в окупованому Криму в травні 2014 року і засуджені за звинуваченнями в підготовці терактів - Сенцов до 20, Кольченко до 10 років позбавлення волі. Звинувачення Сенцов і Кольченко відкидають.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Хіти тижня. Смерть у прямому ефірі: У США телеведуча загинула під час зйомок сюжету

неділя, 25 серпень 2019, 20:00

У Новому Орлеані під час зйомок сюжету внаслідок аварії легкомоторного літака загинула ведуча програми новин FOX 8 Ненсі Паркер. Згідно з інформацією, літак впав в полі біля аеропорту Нового Орлеана 16 серпня. Трагедія сталася під час підготовки сюжету...

Першу залізницю, що працює на сонячній енергії, відкрили у Великобританії

неділя, 25 серпень 2019, 19:10

Близько ста сонячних батарей будуть постачати відновлюваною енергією ділянки дороги поруч з містом Олдершот. Перша в світі сонячна електростанція, яка живить залізничну лінію, з'явилася в Великобританії, передають Патріоти України з посиланням на інозе...