Російська актриса виступила на підтримку Олега Сєнцова

Чулпан Хаматова заявила, що звинувачення проти режисера сфальсифіковані.

Чулпан Хаматова

Актриса Чулпан Хаматова висловила слова підтримки на адресу художнього керівника московського театру «Гоголь-центр» Кирила Сєрєбрєннікова і українського режисера Олега Сенцова. Виступаючи на відкритті Х міжнародного кінофестивалю «Від щирого серця» в Ульяновську, Хаматова назвала звинувачення проти режисерів сфальсифікованими, передають Патріоти України.

Вона побажала Сєрєбрєннікову і Сенцову швидше опинитися на волі. Ці слова вона вимовила відразу після того, як їй було вручено приз фестивалю «За честь і гідність».

Актор театру і кіно Веніамін Смєхов, який виступив на завершенні вечора, підтримав Хаматову. Він нагадав, що працював із Сєрєбрєнніковим.

Художній керівник «Гоголь-центру» Кирило Сєрєбрєнніков був затриманий в Москві в кінці серпня 2017 року. Його звинувачують в розкраданні 130 мільйонів рублів, виділених для театральної трупи «Сьома студія». У цій справі також проходять колишній директор «Гоголь-центру» Олексій Малобродський, директор «Сьомий студії» Юрій Ітин, продюсер Катерина Воронова і колишній бухгалтер Ніна Масляєва. Усі, крім Масляєвої, свою провину не визнають.

Олег Сенцов і активіст Олександр Кольченко були заарештовані в окупованому Криму в травні 2014 року і засуджені за звинуваченнями в підготовці терактів - Сенцов до 20, Кольченко до 10 років позбавлення волі. Звинувачення Сенцов і Кольченко відкидають.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...

З архіву ПУ. Скинути ядерну бомбу на вулкан: У Росії вигадали, як влаштувати пекельну помсту США

вівторок, 12 листопад 2019, 20:30

На думку експерта, якщо нанести удар по Йєллоустону і тихоокеанським розломам, «США і вся транснаціональна еліта будуть знищені». Президент Академії геополітичних проблем доктор військових наук Костянтин Сівков запропонував російській владі «оригінальн...