Школярі стають членами "військово-патріотичних клубів", де їм нав'язують винятково російську ідентичність, - повідомляє "Кримська правозахисна група", передають Патріоти України.
Так, правозахисники зазначають, що одним із способів здійснення військової пропаганди є мілітаризація дітей. За їхніми даними, 13 жовтня в Керчі школярі склали присягу військово-патріотичного клубу "Юний друг прикордонника".
Членами клубу стали діти з окупованого міста Керч, Щолкіного і Ленінського району. Натомість 14 жовтня в Керчі відбулося прийняття у кадети так званого козачого військово-патріотичного клубу "Грифон".
Окрім того, 19 жовтня в окупованому Сімферополі на "Алеї козацької слави" на території загальноосвітнього закладу "Школа-гімназія №10" заплановане відкриття пам'ятника козакам, які воювали проти України на Донбасі та в Криму.
Правозахисники наголошують, що такі дії окупаційної російської влади і парамілітарних формувань в Криму допомагають розвитку в дітей культу війни і толерантності до насильства.
"Залучення українських дітей Криму в парамілітарні та силові структури окупаційної держави призводять до агресивного ставлення до держав і народів, які не підтримують ідеї "русского міра", – наголошують правозахисники.
За їхніми словами, завдяки таким заходам дітям нав'язують винятково "російську" ідентичність. Таким чином, вважають правозахисники, російська влада пропагує службу в армії Росії, що є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...