Російські окупанти влаштували в "Артеку" військові розваги (фото)

У легендарному дитячому таборі "Артек", що знаходиться на окупованій території Криму, адміністрація організувала для дітей "цікаве" дозвілля: складання та розбирання автомата Калашникова.

Про це свідчать фото, опубліковані на Twitter сторінці RoksolanaToday&Крим, передають Патріоти України.

На фотографіях можна побачити дітей, які, стоячи на колінах, розбираються з будовою відомого російського автомата. Також варто відзначити, що одягнені вони в футболки забарвлення камуфляжу, з прапором Росії на рукаві.

"Мама, я в Артеку! Новини військового табору", - іронізує автор поста.

"Головне - на колінах, щоб з дитинства звикали", - залишив жорстке зауваження один з коментаторів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...