Російського найманця, який воював проти України, судять у Німеччині

Німецький громадянин пройшов бойову підготовку з російськими націоналістами й поїхав воювати на Донбас.

У Мюнхені почався суд над громадянином Німеччини російського походження, який брав участь у війні Росії проти України. 48-річний чоловік пройшов військову підготовку у Санкт-Петербурзі, після чого відправився на Донбас. Як пише Suddeutsche Zeitung, сьогодні його справу почне розглядати окружний суд Мюнхена, передають Патріоти України.

Згідно з даними німецької прокуратури, обвинувачений приєднався до групи російських націоналістів під назвою «Імперський легіон» в серпні 2014 року. В спеціальному таборі його навчили користуватися стрілецькою зброєю, після чого у складі загону російських націоналістів він вирушив на війну проти України.

Прокуратура Німеччини звинувачує чоловіка у «підготовці до насильства, яке шкодить державі». За таке порушення у ФРН карають навіть якщо воно було скоєне проти іншої країни. Розгляд справи буде тривати три дні.

Видання нагадує, що в березні 2014 року Росія анексувала український півострів Крим в Чорноморському регіоні. Захід вважає це злочином. Крім того, Росія влаштувала опосередковану війну на Сході України. За даними ООН, через бої з 2014 року загинули 13 тисяч людей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...