Російський правозахисник, якого на батьківщині звинувачують у закликах до тероризму, втік до України

Він не збирається просити політичного притулку.
Віктор Корб
Російський правозахисник Віктор Корб, якого на батьківщині звинувачують у закликах до тероризму, втік до України, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

За словами Корба, зараз він перебуває у Києві і планує тут оформити посвідку на проживання. При цьому політичного притулку в Україні він просити не збирається.

В Росії порушили кримінальну справу проти Корба через публікацію останнього слова блогера Бориса Стомахіна, якого засудили до 7 років позбавлення волі за заклики до тероризму. Російська влада звинуватила правозахисника у пропаганді терористичної діяльності.

Віктор Корб спростовує усі звинувачення і запевняє, що "ніколи не висловлював підтримки тероризму і не давав жодної своєї оцінки з цього приводу".

Після втечі до України правозахисник порушив підписку про невиїзд. Він стверджує, що повернення до Росії становить для нього небезпеку.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Москва, рятуючи "союзну державу", мобілізує латентних союзників: Кіпр вдруге заблокував санкції ЄС проти Білорусі

субота, 19 вересень 2020, 11:29

Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини. Водночас Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини, яка вед...

Президент присвоїв звання Героя України (посмертно) солдату Юрієві Горайському, загиблому під Докучаєвськом у 2016-му

субота, 19 вересень 2020, 11:15

Під час розвідки передова варта, в якій був і Горайський, вийшла на висоту в районі міста Докучаєвська, де зіткнулася з ДРГ противника. Під час ближнього бою Горайський зазнав смертельного поранення. Президент України Володимир Зеленський присвоїв зван...