"Дізнався, що гебісти все-таки загнали мене в базу Інтерполу. Міжнародна поліція, порушуючи свої ж статути, продовжує обслуговувати ФСБ, хоча скрізь це спростовується", - написав Крюков з посиланням на сайт міжнародної поліції, передають Патріоти України.
Як відомо, ФСБ затримала публіциста в червні 2014 року, на наступний день його заарештували. Через півроку перебування під вартою в СІЗО Крюкова відпустили під підписку про невиїзд, однак в січні 2015 року, не дочекавшись початку розгляду, він виїхав з РФ. У червні того ж року Крюков отримав політичний притулок в Україні. Як зазначають ЗМІ, проти Крюкова в Росії порушили п'ять кримінальних справ за публікації в особистому блозі «Росія - тюрма народів».
Відзначимо, раніше стало відомо, що Росія, минаючи керівництво Інтерполу, самостійно внесла в базу британського фінансиста Вільяма Браудера. Згодом фінансиста виключили з переліку розшукуваних осіб, а Інтерпол рекомендував країнам-учасницям ігнорувати запити РФ.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...