Російський вчений довів до істерики кремлівських пропагандистів у прямому ефірі

Російський опозиційний політолог і публіцист, доктор історичних наук Олександр Ситін, виступаючи в програмі Володимира Соловйова "Поєдинок" на телеканалі "Росія1" розлютив російських пропагандистів.

Олександр Ситін

Олександр Ситін констататував факт відсталості Росії в порівнянні з країнами Заходу, повідомляють Патріоти України.

"Знаете есть такая цитата, это цитата не моя, это из русской классики: "А что такое русский без немца? Одно свинство и ничего более. Дело все в том, что Россия демонстрирует неспособность к развитию. Много созданных культурных ценностей, скажем так, после краха СССР? На русском языке - много? А я смотрю и сравниваю, например, развитие русской и советской историографии с теми достижениями, которые существуют на Западе.

Я смотрю и сравниваю исторический путь России, в которой первый университет был основан в 1755 году, и исторический путь Европы, где первый университет - Болонский - был основан в 1203 году", - розпочав Ситін.

Його слова викликали гнів у кремлівських пропагандистів, які почали його перебивати з питанням "Хто повинен окупувати Росію?".

"Кто должен оккупировать Россию? Так что Россию разделить, русские не способны сами обустроить, исходя из вашей логики, немцев понасажать? Кто нас должен оккупировать, англосаксы?" - задався питанням Соловйов.

Далі опоненти звинуватили Ситіна, який закликав віддати владу 15% населення РФ, які виявилися здатні протистояти кремлівській пропаганді і робити самостійні висновки, в "фашизмі".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...