Російський журналіст розкритикувала прес-конференцію Путіна

Вона підкреслила, що не розуміє, як можна "реготати" над дивними жартами і плескати відповідям Путіна.

Російська журналістка Таня Фельгенгауер назвала прес-конференцію Володимира Путіна "позорищем", через поведінкиу журналістів. Про це вона написала на "Ехо Москви", передають Патріоти України.

"Загалом, це щось середнє між ялинкою в ДК, зборами і чимось ще. Але це точно не прес-конференція. І не з-за того, що ми заздалегідь знаємо відповіді Путіна. Це не прес-конференція з-за переважної більшості тих, хто акредитувався. Бо вони прийшли не виконувати свій журналістський обов'язок, а лобіювати, просити, дякувати і запобігати", - вважає журналіст.

Вона підкреслила, що не розуміє, як можна "гелготіти" над дивними жартами і плескати відповідям Путіна.

"Не розумію, як можна кричати, щоб на тебе звернули увагу, перебиваючи колег, яким дали слово. Не розумію, зрештою, як можна закрикувати і зашикувати саме питання! Мені було безмежно соромно, коли багато хто в залі стали закрикувати Цимбалюка (українського журналіста Романа Цимбалюка). Ну це ж позорище!" – пише Фельгенгауер.

"Очевидно, що майже нікому не потрібні питання і відповіді. Потрібен лише доступ до Путіна, щоб розповісти про свою проблему і попросити її вирішити. І більше нічого. Журналістикою тут і не пахне", - підсумувала журналіст.

Нагадаємо, що український журналіст Роман Цимбалюк ледь не спровокував скандал на прес-конференції президента Росії Володимира Путіна. Поки журналіст ставив запитання в залі почали лунати крики та вигуки. Люди намагалися перекричати Романа Цимбалюка. Зазначимо, що Путін не став відразу відповідати на питання Цимбалюка, давши слово представнику російського державного інформаційного агентства. Потім господар Кремля заявив, що "російської армії на Донбасі немає". Також повідомлялося, що Путін в ході прес-конференції розповів про свої погляди на історію України і заявив, що українці і росіяни – один народ.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...