Російських пропаганд*нів з ганьбою вигнали з Грузії (відео)

​В мережі повідомляють, що після скандального інциденту з російською пропагандисткою Скабеєвою в Великобританії, схожий епізод стався вже на грузинській території.

Російські журналісти приїхали до Грузії на медіафорум "Роль ЗМІ у зміцненні довіри в регіоні", однак грузини з криками "Росія - окупант!" змусили росіян забиратися з заходу, передають Патріоти України.

Відео було опубліковано в Інтернеті і викликало захоплення соцмереж. Росіянам нагадали окупацію грузинської території, яка сталася в 2008 році, рівно 10 років тому.

Ведучий на одному з грузинських телеканалів нагадав, що після вторгнення російських військових на територію Грузії довіру до Москви і росіян було втрачено, а так звані журналісти приїхали на форум на ті ж гроші, на які Кремль веде війну проти Грузії і України зараз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...