Російським чоловікам заборонили в'їзд в Україну

Винятком є гуманітарні цілі. Наприклад, похорон.

Україна заборонила перетин свого кордону чоловікам громадянам Росії у віці від 16 до 60 років. Про це в п'ятницю повідомив голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал, передають Патріоти України.

"На пропускних пунктах проводяться посилені заходи контролю. На сьогодні обмежений в'їзд іноземців, в першу чергу, для громадян Російської Федерації. Заборонено пропуск громадянам РФ у віці від 16 до 60 років особам чоловічої статі", - сказав він на нараді з президентом України Петром Порошенко .
За його словами, винятком для допуску в країну для таких осіб є гуманітарні цілі. Як приклад він назвав похорон.
У зв'язку з нововведенням на пропускних пунктах посилили контроль.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

П'ять найбільш таємничих і легендарних підводних човнів в історії, - Svenska Dagbladet (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 8:05

Зараз то одна, то інша країни хваляться новітніми "суперпідлодками". "Среди них – французское подводное боевое судно, сверхсекретная японская подлодка-гигант и устрашающая участница американской гражданской войны. Подлодка Конфедерации, оснащенная шест...

"Вихід США з договору про "відкрите небо" може послабити Україну", - експерти

вівторок, 26 травень 2020, 7:10

Угода про «відкрите небо» була підписана між 34 країнами світу після «холодної війни». Вона набула чинності в 2002 році й дозволила країнам-членам договору літати над територією інших підписантів. Очільник Міноборони США Марк Еспер пов’язав рішення Ваш...