Коментуючи розслідування головного редактора журналу «Путінізм» Артема Круглова про життя і злочини Володимира Путіна до його «воцаріння» в Росії, історик заявив, що після розпаду СРСР кримінал став «фактично тіньовий владою РФ». «Чтобы у официальной власти была хоть какая-то возможность руководить страной, ей нужно было с ним договариваться. Для этой цели у Собчака (Анатолий Собчак, первый мэр Санкт-Петербурга, — ред.) был Путин, который очень быстро нашел с ними общий язык, и появился такой чекистско-криминальный тандем, в своем роде очень эффективный», - зазначив Павло Шехтман.
За його словами, з приходом Володимира Путіна до влади, чекістсько-кримінальне утворення поширилося по всій Росії. І зараз в РФ кримінальні еліти, захопивши ядерну державу, міцно тримаються при владі, а змістити їх здатні лише зовнішні сили. «Без оккупации, которая была в 1945 году в Германии или Японии, ничего хорошего для России я не вижу. Тогда эти страны оккупировали, армию разоружили и начали приучать силой жить по-людски. Американцы и англичане их приучили», - заявив Павло Шехтман.
Історик також підкреслив, що путінський режим виник і тримається на енергоносіях, але через 10-15 років ері нафти прийде кінець. На думку Павла Шехтмана, після падіння цього режиму Росія не залишиться цілісною - вона приречена.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...