"Россию нужно разоружить и силой заставить жить "по-человечески", - російський історик

Англійці і американці, після Другої світової війни, які взяли під контроль частину території Німеччини і Японії, роззброїли армії цих країн і «почали привчати силою жити по-людськи». Без такої окупації нічого хорошого в Росії не буде.

Таку думку висловив російський опозиціонер, історик Павло Шехтман, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Коментуючи розслідування головного редактора журналу «Путінізм» Артема Круглова про життя і злочини Володимира Путіна до його «воцаріння» в Росії, історик заявив, що після розпаду СРСР кримінал став «фактично тіньовий владою РФ». «Чтобы у официальной власти была хоть какая-то возможность руководить страной, ей нужно было с ним договариваться. Для этой цели у Собчака (Анатолий Собчак, первый мэр Санкт-Петербурга, — ред.) был Путин, который очень быстро нашел с ними общий язык, и появился такой чекистско-криминальный тандем, в своем роде очень эффективный», - зазначив Павло Шехтман.

За його словами, з приходом Володимира Путіна до влади, чекістсько-кримінальне утворення поширилося по всій Росії. І зараз в РФ кримінальні еліти, захопивши ядерну державу, міцно тримаються при владі, а змістити їх здатні лише зовнішні сили. «Без оккупации, которая была в 1945 году в Германии или Японии, ничего хорошего для России я не вижу. Тогда эти страны оккупировали, армию разоружили и начали приучать силой жить по-людски. Американцы и англичане их приучили», - заявив Павло Шехтман.

Історик також підкреслив, що путінський режим виник і тримається на енергоносіях, але через 10-15 років ері нафти прийде кінець. На думку Павла Шехтмана, після падіння цього режиму Росія не залишиться цілісною - вона приречена.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...