Розблокувати iPhone чи перекласти яйця: Китайський будівельник показав неймовірні уміння з управління екскаватором (відео)

Будівельник з міського округу Фусинь у китайській провінції Ляонін Лао Панг досконало опанував навички управління екскаватором.

Юнак зняв відео, як за допомогу маніпулятора будівельної техніки він без зусиль переміщує куряче яйце з горлечка однієї пляшки на іншу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Також обдарований будівельник може ковшем розблокувати iPhone, поставлений боком на асфальт, чи запустити феєрверк за допомогою запальнички, кнопку якої він натискає маніпулятором екскаватора.

У мережі вже з'явилася велика кількість шанувальників неабияких здібностей Лао Панга.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...