Розблокувати iPhone чи перекласти яйця: Китайський будівельник показав неймовірні уміння з управління екскаватором (відео)

Будівельник з міського округу Фусинь у китайській провінції Ляонін Лао Панг досконало опанував навички управління екскаватором.

Юнак зняв відео, як за допомогу маніпулятора будівельної техніки він без зусиль переміщує куряче яйце з горлечка однієї пляшки на іншу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Також обдарований будівельник може ковшем розблокувати iPhone, поставлений боком на асфальт, чи запустити феєрверк за допомогою запальнички, кнопку якої він натискає маніпулятором екскаватора.

У мережі вже з'явилася велика кількість шанувальників неабияких здібностей Лао Панга.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...