"Розкатали авіацією, вертушками, артилерією", - свідоцтва ліквідації колони найманців РФ в Сирії (аудіо)

У мережі з'явилися свідки атаки на російську колону поблизу міста Дейр-ез-Зор в Сирії. Найманці Путіна дуже ображені, що їх вбивають... вбивають майстерно і в шаленій кількості. Адже сотні "ихтамнетов" йшли вбивати інших, а вийшло навпаки

Путін отримав чудовий передвиборчий, добре прорахований "подарунок" від "піндосів". Якщо не угомониться, до дня голосування може отримати знов. Американці знають, що роблять. Вся Росія в шоці від "ответки" на кремлівську "многоходовочку".

Аудіо від Necro Mancer тому підтвердження, зазначають Патріоти України. "Три свідчення про загибель колони. Достовірність джерел оцінити не можу", - йдеться в коментарі анонімного експерта під прикриттям.

Особливо це все гнітить самих найманців. Адже вони "ихтамнеты". І як з цього приводу сказав голова Пентагону: "Раз ви заявляєте нас там немає , значить, вас там не буде". По-військовому чітко і по суті.

8 лютого американські війська знищили колону російських найманців чисельністю, за різними оцінками, від 300 до 500 осіб, з танками, артилерією і легкої бронетехнікою, яка була направлена для захоплення нафтових родовищ в районі сирійського Дейр-ез-Зора. Асадівське інформагентство і міністерство оборони Росії підтвердили факт атаки американських сил на колону поблизу міста Дейр-ез-Зор в Сирії. Також інформацію про бій підтвердило міністерство оборони США.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Не для нервових: Мешканців Києва налякали велетенські змії на пляжі (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 12:52

На озері Тельбін, у Дніпровському районі Києва, відпочиваючі помітили двох великих пітонів.

Горілка, полювання, олігархи: Кравчук розповів, як розважався з Януковичем

понеділок, 18 червень 2018, 12:42

Екс-президент-утікач Віктор Янукович часто влаштовував у своїх угіддях полювання, куди запрошував олігархів і політиків. Про це розповів перший президент незалежної України Леонід Кравчук, передають Патріоти України. "Так, я ходив з ним. Він запрошував...