"Розкатали авіацією, вертушками, артилерією", - свідоцтва ліквідації колони найманців РФ в Сирії (аудіо)

У мережі з'явилися свідки атаки на російську колону поблизу міста Дейр-ез-Зор в Сирії. Найманці Путіна дуже ображені, що їх вбивають... вбивають майстерно і в шаленій кількості. Адже сотні "ихтамнетов" йшли вбивати інших, а вийшло навпаки

Путін отримав чудовий передвиборчий, добре прорахований "подарунок" від "піндосів". Якщо не угомониться, до дня голосування може отримати знов. Американці знають, що роблять. Вся Росія в шоці від "ответки" на кремлівську "многоходовочку".

Аудіо від Necro Mancer тому підтвердження, зазначають Патріоти України. "Три свідчення про загибель колони. Достовірність джерел оцінити не можу", - йдеться в коментарі анонімного експерта під прикриттям.

Особливо це все гнітить самих найманців. Адже вони "ихтамнеты". І як з цього приводу сказав голова Пентагону: "Раз ви заявляєте нас там немає , значить, вас там не буде". По-військовому чітко і по суті.

8 лютого американські війська знищили колону російських найманців чисельністю, за різними оцінками, від 300 до 500 осіб, з танками, артилерією і легкої бронетехнікою, яка була направлена для захоплення нафтових родовищ в районі сирійського Дейр-ез-Зора. Асадівське інформагентство і міністерство оборони Росії підтвердили факт атаки американських сил на колону поблизу міста Дейр-ез-Зор в Сирії. Також інформацію про бій підтвердило міністерство оборони США.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

"Свідомо змінивши добре оплачувану роботу на роботу на державному підприємстві", або Скільки заробляє син Пашинського у "Спецтехноекспорті"

п’ятниця, 21 вересень 2018, 12:03

24-річний Антон Пашинський очолив один із департаментів підприємства «Спецтехноекспорт» три роки тому. Син голови парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського Антон Пашинський від 2016 року задекларував майже 1,5 ...

"Від ЗСУ з любов'ю!": Українські десантники захопили штаб американських військових на Saber Junction (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 11:51

Старт міжнародних навчань в Німеччині видався для українських десантників дуже вдалим: без єдиного пострілу вони захопили позиції "противника" у лісі... Рота українських десантників з 95-ї бригади (Житомир) на міжнародних навчаннях Saber Junction-2018 ...