"Розкатали авіацією, вертушками, артилерією", - свідоцтва ліквідації колони найманців РФ в Сирії (аудіо)

У мережі з'явилися свідки атаки на російську колону поблизу міста Дейр-ез-Зор в Сирії. Найманці Путіна дуже ображені, що їх вбивають... вбивають майстерно і в шаленій кількості. Адже сотні "ихтамнетов" йшли вбивати інших, а вийшло навпаки

Путін отримав чудовий передвиборчий, добре прорахований "подарунок" від "піндосів". Якщо не угомониться, до дня голосування може отримати знов. Американці знають, що роблять. Вся Росія в шоці від "ответки" на кремлівську "многоходовочку".

Аудіо від Necro Mancer тому підтвердження, зазначають Патріоти України. "Три свідчення про загибель колони. Достовірність джерел оцінити не можу", - йдеться в коментарі анонімного експерта під прикриттям.

Особливо це все гнітить самих найманців. Адже вони "ихтамнеты". І як з цього приводу сказав голова Пентагону: "Раз ви заявляєте нас там немає , значить, вас там не буде". По-військовому чітко і по суті.

8 лютого американські війська знищили колону російських найманців чисельністю, за різними оцінками, від 300 до 500 осіб, з танками, артилерією і легкої бронетехнікою, яка була направлена для захоплення нафтових родовищ в районі сирійського Дейр-ез-Зора. Асадівське інформагентство і міністерство оборони Росії підтвердили факт атаки американських сил на колону поблизу міста Дейр-ез-Зор в Сирії. Також інформацію про бій підтвердило міністерство оборони США.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

"И с фрицами бухал, поди, нередко": Скандальний Шнуров їдко висміяв Путіна-"розвідника" (фото)

середа, 12 грудень 2018, 9:24

Лідер російської групи «Ленінград» Сергій Шнуров написав вірш про російського президента Володимира Путіна і його роботі в німецькій розвідці. Вірш Шнуров опублікував на сторінці в Instagram, передають Патріоти України. Жизнь сказочней, чем сказочник Н...

"В отравленном кислотой Армянске продолжают стрелять, по улицам ездят БТРы, окна дрожат. Ватникам страшно", - Кримський бандерівець (фото)

середа, 12 грудень 2018, 9:11

Тут Росією і не пахне. Пахнути може трояндами, смачно приготовленою стравою, а ось в Криму Росією нестерпно смердить, - зазначають ті, хто так мріяв померти у скрепній... Про це у своєму блозі пише Кримський бандерівець, передають Патріоти України. Дал...