"Ртом успешно работает в самых разных жанрах!": Скандальну кремлівську пропаганд*нку рознесли за нове амплуа (фото)

Скандальна кремлівська пропагандистка Ольга Скабеєва похвалилася тим, що вирішила приміряти на себе роль співачки, чим нарвалася на хвилю жорсткої критики у мережі.

Ольга Скабеєва

Фото зі студії звукозапису вона опублікувала на своїй сторінці у Twitter. Саме під ними Скабеєву засипали коментарями з осудом, які ставлять під сумнів не тільки її таланти, а й якість професійної діяльності, передають Патріоти України.

"Спойлер: скоро Новый год! А я начинающая певица. Неплохая. И скромная", — самовпевнено написала пропагандистка у своєму пості, чим і дала привід підписникам для бурхливих обговорень.

"Приходит Вовочка из школы, дает папе дневник. Папа смотрит: русский — 2, математика — 2, физика — 2, пение — 5. "Господи! Этот д*бил еще и поет!", "Начинающие певицы начинают с гастролей по саунам. Особенно на Новый год. Удачи, конечно", "Представляю, какая дичь готовится на Новый год под названием "Голубой огонек", "Главное петь про Крымский мост и любовь к вождю — и карьера заладиться!", "Да, возможно неплохая певица, но дезинформатор на ТВ — отличная. Предлагаю вам, дорогая Ольга Скабеева, спеть сразу квартетом с Киселевым, с Маргаритой Симоньян, ее мужем", — не скупляться на гостру критику Скабеєвої у коментарях.

"Я знаю название песни — "Опять х*хлы виноваты, или Зачем они мне на голову с*ут!", "Бузова №2 — начало", "Надеюсь, микрофоном подавится", "Певица про Украину и Сирию! Но только не про Россию!", "Говорящая голова начала петь?!", "С*чка лживая, а как певица — так в моем хлеву свинья лучше визжит", "Девушка с лицом трески", — не вщухають обговорення під постом.

Зазначимо, що на хвалькуваті фото Скабеєвої відреагував і український політтехнолог Олексій Голобуцький, який також жорстко висміяв її діяльність. "Известная своим украиноненавистничеством ведущая "Россия-1" Ольга Скабеева поставила в твиттере свежие фоточки — в амплуа "певицы". Ну да, они там все чрезвычайно талантливые, ртом успешно работают в самых разных жанрах!", — із сарказмом написав він у своєму Telegram-каналі.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...