Рукож*па "бензоколока" стрімко втрачає кадри та технології: Чому впав "Союз МС-10", названа технічна проблема

Держкомісія встановила, що через неспрацювання піропатрона блок першого ступеня ракети-носія не пішов у бік від другого ступеня ракети, що призвело до аварії корабля "Союз МС-10".

До аварії корабля "Союз МС-10" призвела несправність піропатрона першого ступеня ракети-носія "Союз ФГ", повідомило 12 жовтня джерело, ознайомлене з перебігом розслідування, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Співрозмовник видання розповів, що піропатрон, який не спрацював, спровокував збій дренажно-запобіжного клапана на першому ступені аварійної ракети "Союз ФГ". У підсумку клапан на верхній частині бічного блоку першого ступеня не відкрився, гази наддуву не вийшли назовні блоку і він не пішов у бік від другого ступеня ракети. Після цього аварійний блок першого ступеня вдарився об центральний блок і пошкодив його.

Джерело агентства підкреслило, що перед стартом клапан був відкритий. Він додав, що після заправляння баків ракети через цей клапан скидають надлишок кисню. Після заправки клапан перевірили, а потім, як і належить, зачинили.

11 жовтня ракета "Союз ФГ" не вивела на орбіту корабель "Союз МС-10" через аварію, яка сталася за 119 секунд після старту. У NASA заявили, що причини аварії "Союзу" будуть ретельно розслідувати. Корабель приземлився в Казахстані, екіпаж не постраждав. Генеральний директор "Роскосмосу" Дмитро Рогозін заявив, що "аварія сталася на ракеті, яка мала дуже високу безаварійну статистику".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Порівняйте: Блогер показав ціни на продукти в окупованому Донецьку (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 14:30

Поки в цивілізованому світі бушує вірус, карантин і самоізоляція, в окупованому РФ Донецьку все як завжди. Тут патрулі, обстріли, концтабори і бажання вижити в цій дешевій пародії на життя, яку приніс "русскій мір", російська зброя і місцеві колаборанти.

Хіти тижня. "Чортові легені вам ще знадобляться": Британка розповіла про жахи інфікування коронавірусом

четвер, 9 квітень 2020, 13:00

Жінка потрапила до лікарні через п'ять днів після того, як відчула себе погано. "Подивіться на мене, я лежу в реанімації й не можу дихати без трубки. До мене приєднані катетери. Тут у мене канюля, тут ще одна канюля. Зараз я відчуваю себе в десять разі...