Співрозмовник видання розповів, що піропатрон, який не спрацював, спровокував збій дренажно-запобіжного клапана на першому ступені аварійної ракети "Союз ФГ". У підсумку клапан на верхній частині бічного блоку першого ступеня не відкрився, гази наддуву не вийшли назовні блоку і він не пішов у бік від другого ступеня ракети. Після цього аварійний блок першого ступеня вдарився об центральний блок і пошкодив його.
Джерело агентства підкреслило, що перед стартом клапан був відкритий. Він додав, що після заправляння баків ракети через цей клапан скидають надлишок кисню. Після заправки клапан перевірили, а потім, як і належить, зачинили.
11 жовтня ракета "Союз ФГ" не вивела на орбіту корабель "Союз МС-10" через аварію, яка сталася за 119 секунд після старту. У NASA заявили, що причини аварії "Союзу" будуть ретельно розслідувати. Корабель приземлився в Казахстані, екіпаж не постраждав. Генеральний директор "Роскосмосу" Дмитро Рогозін заявив, що "аварія сталася на ракеті, яка мала дуже високу безаварійну статистику".
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...