"Рускій мір": "У тюрмах ОРЛО вбивають та катують людей", - Денісова

В пенітенціарних закладах на тимчасово окупованих територіях регулярно помирають громадяни України.

Людмила Денісова

Тамтешні в'язні піддаються жорстоким тортурам. "За останній місяць трапилася низка смертей в місцях несвободи окупованої Луганської області. Крім того, я отримала інформацію від ув'язнених та їхніх родичів про жорстке ставлення, відсутність медичної допомоги та належних умов у пенітенціарних закладах", – написала уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook, передають Патріоти України.

Навіть у відкритих джерелах є інформації про трагічні смерті ув'язнених. Це підтверджують і правозахисні організації, які повідомляють про сліди насилля на тілах загиблих, наголосила вона.

"Вартим уваги є те, що загиблі особи в минулому місяці хотіли подальший термін свого ув'язнення відбувати на підконтрольній Україні території. Тож звернулася до Міжнародного Комітету Червоного Хреста з'ясувати обставини смерті громадян України", – повідомила Денісова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...