"Русские своих не бросают": "Путін передав "привіт" Бойку і Рабиновичу", - політтехнолог

Путін натякає на те, що Росія нікуди не поділася, вона пам'ятає про Україну і готова надати всіляку законну і незаконну допомогу українським друзям.

Справжній резонанс викликала заява прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що Будапешт веде переговори з потенційними кандидатами на пост президента, один з яких після 31 березня може стати главою української держави. "Після такої заяви виникають вже питання до наших фахівців СБУ, чи не йде тут мова про якісь факти порушення закону", - висловив думку в ефірі одного з телеканалів політтехнолог Тарас Березовець, передають Патріоти України.

На його думку, справжнє втручання Росії, Угорщини у вибори в Україні ще попереду. В першу чергу, своє втручання Москва і Будапешт здійснюватимуть через тих українців, які мають подвійне українсько-російське або українсько-угорське громадянства.
Щодо заяви Володимира Путіна про те, що він сподівається, що влада в Україні зміниться і він буде вести переговори вже з новою владою в Україні - це чіткий сигнал своїм прихильникам в Україні про те, що зовсім незабаром вони дізнаються, кого потрібно підтримувати на виборах. Також Путін натякає на те, що Росія нікуди не поділася, вона пам'ятає про Україну і готова надати всіляку законну і незаконну допомогу українським друзям.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...