"Русский язык больше не в фаворе", - блогер про показовий інцидент у супермаркеті Києва

Знання української мови надає сили і впевненості в наші дні, і це не пуста мораль, а реальність наших днів після 2014-го року.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише український блогер, громадський діяч Олександр Хоруженко, передають Патріоти України.

Він на своїй сторінці поділився недавнім спостереженням в одному з супермаркетів. За словами Хоруженко, "есть такой супермаркет «Экомаркет». Это такая клоака, где как раз и происходит настоящая жизнь. Увидел, как женщина пытается взвесить огурцы на специальных весах, где нужно написать название своего товара. И такая очередь уже собралась, женщины что-то трутся друг о друга, все смотрят как одна мучается, а никто не помогает. Женская солидарность, одним словом".

Блогер зазначає, що не витримав довго спостерігати за всім цим, підійшов з двома помідорами і двома огірками. Жінка перша звернулася, мовляв, «молода людина, допоможіть, щось не виходить ...». Олександр Хоруженко зазначає, що на вагах написано: «Огурцы» російською.

«Говорю женщине: «как в школе учились?». Говорит: «Украинский нормально вроде сдала. А что?». «Да ничего», - говорю. Пишите: «cucumber», потому что мы в Европе теперь. Или на крайний случай – «огірок», потому что будете долго здесь стоят», - згадує блогер.
Він додає, що вирішили проблему швидше, вона виявилася україномовної. "Просто, говорит, привыкла что в городе все по русскому. Дал еще пару советов, вижу, что человек как бы неплохой. Сказал, чтобы на кассе тоже на украинском говорила, а то еще где-то обманут".
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...