"Русским быть не модно. Русским быть не выгодно", - Тишкевич

Коли справа пахне грошима, тут не до "русского мира"...

Про це на своїй сторінці у Facebook пише експерт програми "Міжнародна і внутрішня політика" Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевіч, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Русским быть не модно. Русским быть не выгодно... В Минске.

Банк "Москва-Минск" провёл ребрендинг и полностью сменил как название, так и стиль и даже язык рекламы. Теперь это банк "Дабрабыт" который пишет "мы змяніліся каб быць бліжэй".

Ну что тут сказать, когда дело пахнет деньгами, тут не до русского мира. Косить под "беларусов" более выгодно.

Интересный тренд. И если процессы и дальше пойдут такими же темпами (Москва-Минск - не первая ласточка), это можно будет назвать прекраной иллюстрацией изменения отношения беларусов к русским и к русскому бизнесу."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...