"Русским быть не модно. Русским быть не выгодно", - Тишкевич

Коли справа пахне грошима, тут не до "русского мира"...

Про це на своїй сторінці у Facebook пише експерт програми "Міжнародна і внутрішня політика" Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевіч, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Русским быть не модно. Русским быть не выгодно... В Минске.

Банк "Москва-Минск" провёл ребрендинг и полностью сменил как название, так и стиль и даже язык рекламы. Теперь это банк "Дабрабыт" который пишет "мы змяніліся каб быць бліжэй".

Ну что тут сказать, когда дело пахнет деньгами, тут не до русского мира. Косить под "беларусов" более выгодно.

Интересный тренд. И если процессы и дальше пойдут такими же темпами (Москва-Минск - не первая ласточка), это можно будет назвать прекраной иллюстрацией изменения отношения беларусов к русским и к русскому бизнесу."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...