"С непредсказуемой траекторией... Не наврали": У мережі підняли на сміх "кривий" російський безпілотник (відео)

У мережі бурхливо та з жартами обговорюють випробувальний запуск російського безпілотника, який західні експерти прозвали не інакше, як смерть НАТО.

Відповідним відео поділилися на сторінці "Роісся 24" в Facebook, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як запущений безпілотник летить досить невпевнено, часто сходячи з наміченого курсу.

Виляння апарату виявилися настільки помітні, що користувачі відразу стали жартувати з приводу унікальності нового винаходу.

"Вічно ця клята кривизна землі творцями забувається", "З непередбачуваною траєкторією ... Не набрехали)))", "Тільки ця кривизна і рятує НАТО від військово-космічних сил РФ, безглуздих і нещадних", "В момент падіння на відео по всій території Америки білки впали з дерев. Збіг? Не думаю. Тільки так переможемо ", - коментують користувачі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...