Санкції проти РФ: США несподівано дали поблажку путінському олігарху

Міністерство фінансів Сполучених Штатів дало компаніям близького до президента Росії олігарха Олега Дерипаски відтермінування від набуття чинності американських санкцій.

Володимир Путін і Олег Дерипаска

Зокрема Управління з контролю за іноземними активами продовжило для інвесторів термін завершення угод з Rusal, En+ і "Євросибенерго" з 21 січня до 28 січня 2019 року, зазначається на сайті відомства, передають Патріоти України.

Так, до кінця цього місяця американські інвестори мають позбутися акцій і боргових інструментів компаній Дерипаски.

Подібні дії американського Мінфіну пов'язані з дебатами, що тривають у Конгресі Сполучених Штатів з приводу можливості повного зняття санкцій з Rusal, En+ і "Євросибенерго".

В очікуванні виходу з-під обмежувальних заходів США акції Rusal на Гонконгській біржі виросли на 5,7%.

Нагадаємо, що міністерство фінансів Сполучених Штатів повідомило конгрес про намір завершити дію санкцій проти російських компаній En+, Rusal і "Євросибенерго", президентом яких був Дерипаска, оскільки вони пішли на значну реструктуризацію і зміни в корпоративному управлінні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...