Савченко голодує: Надія просила чомусь маминих пиріжків, але тюремники заборонили передачу

Мама нардепа здається бовкнула зайве, поскаржившись на дії тюремників. Адже за словами її близьких, Надія п'є тільки воду і відмовляється від будь-якої їжі.

Її сестра, Віра Савченко раніше розповідала, що Надія за час голодування в СІЗО змарніла, але настрій у неї «бойовий». «Голодує з дня оголошення головного страйку (з 23 березня). Було коротке побачення з нею. Вона змарніла. Але настрій бойовий», - сказала Віра Савченко.

Як передає кореспондент «Вістей», Надія Савченко дійсно виглядає змарнілою, передають Патріоти України. У неї темні кола під очима. Нардеп частенько п'є воду, і намагається сісти на лавку, коли є можливість. Однак інших зовнішніх ознак, в тому числі, втрати ваги, поки не особливо помітно. Можливо це через те, що народний депутат одягнена в теплу кофту з тризубом і темні штани.

У той же час, її мама, Марія Савченко розповіла, що дочці в СІЗО дуже хотілося маминих пиріжків. Марія Іванівна їх напекла, проте їй не дозволили їх передати.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...