Проте, якщо дотримуватись нескладних правил, ви будете легко прокидатись щоранку і вам не знадобиться навіть будильник, - передають Патріоти України з посиланням на Единственная.
1. Вивчіть свої біологічні ритми та дотримуйтесь оптимального режиму дня. Якщо вам простіше вирішувати складні питання зранку, робіть це до обіду. І навпаки, якщо відчуваєте прилив сил ввечері – саме тоді виконуйте складну роботу.
2. Лягайте спати в один і той же час. Тривалість сну повинна складати 7-8 годин – саме за цей час організм здатний відпочити. У випадку, якщо ви спите менше, то будете почувати себе в’ялим і сонним весь день. Якщо ж ви будете спати довше, то це теж не принесе бажаного результату. На жаль, "наспатися" наперед неможливо.
3. Перед сном не займайтесь активно спортом і надайте перевагу легкій вечері. Якщо цих правил не дотримуватись, то на вас може очікувати безсоння та нічні кошмари.
4. Протягом дня ви повинні бачити денне світло, а ближче до ночі навпаки – якомога менше перебувати при яскравому освітленні. Навіть просте читання електронної книги перед сном може погіршити його якість.
5. Змініть гучну і різку мелодію будильника на природну. Це може бути шум дощу або спів птахів.
Секрет легкого підйому і гарного самопочуття криється в правильній організації розпорядку дня, гармонії роботи і відпочинку, а також помірної фізичної активності.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...