На основі цих яєць, як стверджують фахівці, можна розробити нові ефективні лікарські препарати. До речі, відомо, що курячий білок сьогодні використовують для виготовлення деяких вакцин, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Однак навіть яйця звичайних курей, а не генно-модифікованих, корисні, і від них не можна відмовлятися, вважає дієтолог Шерон Натолі. За її словами, яйця сприяють виробленню мелатоніну - гормону, що регулює добові ритми. Також в цьому продукті є амінокислота триптофан, що підвищує якість сну, знижує тривожність. Вміщені в яйцях вітаміни А, групи В, тіамін, рибофлавін і селен корисні для шкіри, волосся, нігтів, знижують ризик раку. Яйця уповільнюють процеси старіння. Поєднання вітаміну D і фосфору зміцнює зуби і кісткову тканину. Курячі яйця - відмінне джерело пігментів лютеїну і зеаксантину, які покращують зір.
Дієтологи радять в день з'їдати по одному або два яйця. Наприклад, можна зробити вранці омлет або відварити яйця. Якщо вживати яйця на сніданок, тривалий час не виникатиме відчуття голоду.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...