Секс "по-новому": Юрист роз'яснила деталі ''рятівного'' закону для одружених чоловіків (відео)

Згідно з поправками до Закону України №2229 "Про запобігання та протидію домашньому насильству" у разі примусу до шлюбу в поліцію можуть звертатися як жінки, так і чоловіки.

На це звернула увагу юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук Ганна Маляр, передають Патріоти України з посиланням на 5 канал.

вона пояснила, що зміни, які були внесені в український закон, спочатку були розроблені для захисту жінок азіатського й африканського регіонів, де зафіксовані випадки, коли дівчат примушують до вступу в шлюб із 10-11 років.

В Україні стаття буде працювати швидше за все навпаки, бо, за словами експерта, "українська етнічна традиція полягає в тому, що у нас більше жінки змушують чоловіків [укладати шлюб], ніж навпаки".

"Чоловіки отримують право звертатися, якщо їх змушували вступати в шлюб. Я зараз розповім, як це робиться, і багато чоловіків згадають, що так і було: тест [на вагітність], дві смужки, а далі вибір — або ми одружуємося, або дитина тільки моя і ти її не побачиш. Так, це шантаж, але у нас дуже багато шлюбів укладаються за фактом наявності вагітності або фіктивної вагітності, або батьки змушують", — констатує юрист.

Крім того, часто питання офіційного оформлення стосунків вирішують батьки: "У нас дуже багато, наприклад, у сільській місцевості (і взагалі є регіони в Україні, де дуже міцна влада батьків), випадків, коли батьки говорять: все, у вас був статевий контакт — одружитеся".

У той же час Маляр зазначила, що труднощі в процесі розлучення за цією статтею можуть виникнути, особливо якщо є придбане спільне майно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.