На це звернула увагу юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук Ганна Маляр, передають Патріоти України з посиланням на 5 канал.
вона пояснила, що зміни, які були внесені в український закон, спочатку були розроблені для захисту жінок азіатського й африканського регіонів, де зафіксовані випадки, коли дівчат примушують до вступу в шлюб із 10-11 років.
В Україні стаття буде працювати швидше за все навпаки, бо, за словами експерта, "українська етнічна традиція полягає в тому, що у нас більше жінки змушують чоловіків [укладати шлюб], ніж навпаки".
"Чоловіки отримують право звертатися, якщо їх змушували вступати в шлюб. Я зараз розповім, як це робиться, і багато чоловіків згадають, що так і було: тест [на вагітність], дві смужки, а далі вибір — або ми одружуємося, або дитина тільки моя і ти її не побачиш. Так, це шантаж, але у нас дуже багато шлюбів укладаються за фактом наявності вагітності або фіктивної вагітності, або батьки змушують", — констатує юрист.
Крім того, часто питання офіційного оформлення стосунків вирішують батьки: "У нас дуже багато, наприклад, у сільській місцевості (і взагалі є регіони в Україні, де дуже міцна влада батьків), випадків, коли батьки говорять: все, у вас був статевий контакт — одружитеся".
У той же час Маляр зазначила, що труднощі в процесі розлучення за цією статтею можуть виникнути, особливо якщо є придбане спільне майно.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...