На це звернула увагу юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук Ганна Маляр, передають Патріоти України з посиланням на 5 канал.
вона пояснила, що зміни, які були внесені в український закон, спочатку були розроблені для захисту жінок азіатського й африканського регіонів, де зафіксовані випадки, коли дівчат примушують до вступу в шлюб із 10-11 років.
В Україні стаття буде працювати швидше за все навпаки, бо, за словами експерта, "українська етнічна традиція полягає в тому, що у нас більше жінки змушують чоловіків [укладати шлюб], ніж навпаки".
"Чоловіки отримують право звертатися, якщо їх змушували вступати в шлюб. Я зараз розповім, як це робиться, і багато чоловіків згадають, що так і було: тест [на вагітність], дві смужки, а далі вибір — або ми одружуємося, або дитина тільки моя і ти її не побачиш. Так, це шантаж, але у нас дуже багато шлюбів укладаються за фактом наявності вагітності або фіктивної вагітності, або батьки змушують", — констатує юрист.
Крім того, часто питання офіційного оформлення стосунків вирішують батьки: "У нас дуже багато, наприклад, у сільській місцевості (і взагалі є регіони в Україні, де дуже міцна влада батьків), випадків, коли батьки говорять: все, у вас був статевий контакт — одружитеся".
У той же час Маляр зазначила, що труднощі в процесі розлучення за цією статтею можуть виникнути, особливо якщо є придбане спільне майно.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...