Селі з гір, повені та випалені сонцем яйли: На Крим насувається новий тип екологічної катастрофи (відео)

Незаконною тотальною вирубкою лісів в анексованому Росією українському Криму займається не тільки окупаційна влада, а й місцеве населення.

Таку думку висловила еколог Ірина Ставчук. Вона вважає, що тільки силами так званої влади Криму так погіршити екологічну обстановку на півострові за два роки просто неможливо, передають Патріоти України.

"Я не вірю в те, що цим займається тільки влада. Тобто... це місцеве населення, яке розуміє, що насправді вони пиляють сук, на якому вони сидять", – обурилася Ставчук.

Стан лісів в Криму в 2016 році

Вона нагадала, що в Криму завжди існувала проблема з кількістю і якістю питної води. А лісові насадження, якщо їх не знищують, утримують її і сприяють формуванню підземних вод.

Стан лісів в Криму в 2018 році

"Це дуже складна ситуація. Скільки коштів і часу знадобиться на відновлення... я навіть не можу вам сказати", – підбила підсумок еколог.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...