"Семью кормить надо...": Стало відомо, скільки українських спортсменів відмовились від Батьківщини

137 українських спортсменів покинули країну і стали виступати за збірні інших держав за період незалежності України з 1993 по 2017 роки.

Елеонора Романова змінила українське громадянство на російське

"Найбільше спортсменів виїхали в Росію - 47, Азербайджан - 25 і США - 12", - йдеться в заяві Міністерства молоді і спорту, передають Патріоти України.

Крім того, в Туреччину і Білорусь вирушили по 6 чоловік, в Німеччину і Ізраїль - по 4, Португалію і Узбекистан - по 3, у Францію, Італію, Болгарію, Грузію, Казахстан і Австралію - по 2. По одному спортсмену виїхало в Японію, Словенію, Хорватію, Австрію, Швецію, Словаччину, Іспанію, Канаду, Аргентину, Латвію, Англію, Єгипет і Катар.

Частіше за інших спортивне громадянство змінювали плавці - 16 осіб. На другому місці перебувають представники водного поло та веслування на байдарках і каное - по 15.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

«Big Circle», або Навколо світу за 280 днів: Українець об'їздив всю земну кулю без допомоги літака

неділя, 21 липень 2019, 6:25

Відомий український мандрівник і тревел-блогер, засновник спільноти One Life Артемій Сурін 21 липня 2019 в порту Чорноморськ під Одесою завершить кругосвітню подорож. Вперше в історії України наш співвітчизник об'їхав навколо світу за канонами Лондонсь...

Коли не потрібно демонструвати "патріотизм" на сцені: Популярний український співак відпочиває в окупованому Криму (фото)

неділя, 21 липень 2019, 6:10

Відомо, що він вирушив туди відразу після гастролей на сході України. Популярний український співак Вадим Олійник опублікував фотографії зі свого відпочинку і по позначці стало зрозуміло, що він знаходиться в окупованому Криму, а точніше – в Ялті, пере...