"Семью кормить надо...": Стало відомо, скільки українських спортсменів відмовились від Батьківщини

137 українських спортсменів покинули країну і стали виступати за збірні інших держав за період незалежності України з 1993 по 2017 роки.

Елеонора Романова змінила українське громадянство на російське

"Найбільше спортсменів виїхали в Росію - 47, Азербайджан - 25 і США - 12", - йдеться в заяві Міністерства молоді і спорту, передають Патріоти України.

Крім того, в Туреччину і Білорусь вирушили по 6 чоловік, в Німеччину і Ізраїль - по 4, Португалію і Узбекистан - по 3, у Францію, Італію, Болгарію, Грузію, Казахстан і Австралію - по 2. По одному спортсмену виїхало в Японію, Словенію, Хорватію, Австрію, Швецію, Словаччину, Іспанію, Канаду, Аргентину, Латвію, Англію, Єгипет і Катар.

Частіше за інших спортивне громадянство змінювали плавці - 16 осіб. На другому місці перебувають представники водного поло та веслування на байдарках і каное - по 15.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...