"Семью кормить надо...": Стало відомо, скільки українських спортсменів відмовились від Батьківщини

137 українських спортсменів покинули країну і стали виступати за збірні інших держав за період незалежності України з 1993 по 2017 роки.

Елеонора Романова змінила українське громадянство на російське

"Найбільше спортсменів виїхали в Росію - 47, Азербайджан - 25 і США - 12", - йдеться в заяві Міністерства молоді і спорту, передають Патріоти України.

Крім того, в Туреччину і Білорусь вирушили по 6 чоловік, в Німеччину і Ізраїль - по 4, Португалію і Узбекистан - по 3, у Францію, Італію, Болгарію, Грузію, Казахстан і Австралію - по 2. По одному спортсмену виїхало в Японію, Словенію, Хорватію, Австрію, Швецію, Словаччину, Іспанію, Канаду, Аргентину, Латвію, Англію, Єгипет і Катар.

Частіше за інших спортивне громадянство змінювали плавці - 16 осіб. На другому місці перебувають представники водного поло та веслування на байдарках і каное - по 15.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Принизив ветерана: У Чернігові жорстоко покарали водія маршрутки (відео)

середа, 3 червень 2020, 12:00

У вівторок, 26 травня, в Чернігові між водієм маршрутки та колишнім учасником бойових дій на Донбасі, якому він напередодні відмовив у проїзді, сталася бійка. Відео інциденту опублікував в соцмережі Facebook товариш ветерана, який проводив зйомку, пере...

"Російські криголами проекту 22220: дефекти відсувають терміни все далі за обрій", - Злий Одесит

середа, 3 червень 2020, 11:59

Російська Федерація, яка поставила собі амбітну мету повернутися в Арктику з одним з найбільш численних криголамних флотів, продовжує на даному терені терпіти одне фіаско за іншим. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Дал...