"Сенцова в російській в'язниці годуватимуть примусово", - Громадська наглядова комісія РФ

На думку голови наглядової комісії, якби Сенцов не вживав спеціальні суміші, він "уже помер би".

Федеральна служба виконання покарань Росії примусово годуватиме українського політв'язня, режисера Олега Сенцова, якщо буде загроза його життю. Про це 21 серпня повідомив відповідальний секретар Громадської наглядової комісії Москви Іван Мельников, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За його словами, Сенцову необхідно вживати спеціальні суміші, інакше він "уже помер би". Мельников сказав, що не вважає голодування "ефективним способом обстоювання своїх прав", оскільки воно лише шкодить здоров'ю.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...