Про це повідомила директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, посилаючись на відповідні соціологічні дослідження, передають Патріоти України.
За її словами, тільки у 25 відсотків жителів Закарпаття не виявилося родичів або близьких друзів, які не виїхали на постійне проживання або на роботу за кордон. «Більше половини жителів молодого і середнього віку виїжджали на роботу за кордон. Ось де ключова проблема Закарпаття. Міграція!» - вважає Ірина Бекешкіна.
За її словами, необхідно проводити більше регіональних досліджень в областях, де назрівають гострі проблеми. «На мою думку, зараз поряд Донбасом (де такі опитування постійно ведуться) гарячою точкою є Одеса», - додала соціолог.
Соціологічні дослідження, зокрема, показали, що кількість закарпатців, які вважають, що регіон повинен бути в складі унітарної України з існуючими повноваженнями, збільшився з 15,1 відсотка (січень 2015) до 63,5 відсотка (листопад 2018), а число прихильників розширення повноважень зменшилася з 57,3 відсотка до 17,4 відсотка. Приєднання до ЄС вірним вважають 82,4 відсотка закарпатців (раніше 60,3 відсотка), до НАТО - 55,7 відсотка (раніше 23,3 відсотка) респондентів.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...