Сепари ревуть "білугою": ЗСУ просуваються вперед, "гібриди" вимотані й більше так не можуть

Місцеві колоборанти вже не приховують свого провалу на Донбасі, відкрито пишуть в соцмережах, що втрати найманців РФ катастрофічні.

При цьому бойовики зізнаються, що не можуть протистояти ЗСУ, оскільки ряди бойовиків рідшають, у сепаратистів відсутня мотивація, щоб боротися за ідеї "Новоросії", передають Патріоти України.

До слова сказати, за минулу добу, як сказано в повідомленні Штабу ООС, троє терористів були знищені, ще четверо стали "300-ми".

У свою чергу сепаратистка і затята пропагандистка "русского мира" Марина Харькова констатує дефіцит особового складу терористів. Через брак "гарматного м'яса" ті вояки, що залишаються в розташуваннях бандформувань, "несуть службу" без звільнень, без відпочинку, без відпусток і без ротацій. Вона пише, що про рядових терористів всі забули, ніхто про них не дбає. Найманці виснаженим. "Абсолютно ничего не изменилось со сменой "власти", которая не ценит и не бережет наш человеческий ресурс…" - скаржиться сепаратистка.

Більш того, вона не приховує роздратування, що сили ООС знову просуваються в "сірій зоні" на Світлодарській дузі. За її словами, ЗСУ недавно знову просунулися ближче до "зони відповідальності" терористів в районі недавно взятих під контроль силами ООС Рассадок. "И ничего хорошего в этом нет", - відкрито визнала прихильниця окупантів.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...