Сепари ревуть "білугою": ЗСУ просуваються вперед, "гібриди" вимотані й більше так не можуть

Місцеві колоборанти вже не приховують свого провалу на Донбасі, відкрито пишуть в соцмережах, що втрати найманців РФ катастрофічні.

При цьому бойовики зізнаються, що не можуть протистояти ЗСУ, оскільки ряди бойовиків рідшають, у сепаратистів відсутня мотивація, щоб боротися за ідеї "Новоросії", передають Патріоти України.

До слова сказати, за минулу добу, як сказано в повідомленні Штабу ООС, троє терористів були знищені, ще четверо стали "300-ми".

У свою чергу сепаратистка і затята пропагандистка "русского мира" Марина Харькова констатує дефіцит особового складу терористів. Через брак "гарматного м'яса" ті вояки, що залишаються в розташуваннях бандформувань, "несуть службу" без звільнень, без відпочинку, без відпусток і без ротацій. Вона пише, що про рядових терористів всі забули, ніхто про них не дбає. Найманці виснаженим. "Абсолютно ничего не изменилось со сменой "власти", которая не ценит и не бережет наш человеческий ресурс…" - скаржиться сепаратистка.

Більш того, вона не приховує роздратування, що сили ООС знову просуваються в "сірій зоні" на Світлодарській дузі. За її словами, ЗСУ недавно знову просунулися ближче до "зони відповідальності" терористів в районі недавно взятих під контроль силами ООС Рассадок. "И ничего хорошего в этом нет", - відкрито визнала прихильниця окупантів.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...