Сепари ревуть "білугою": ЗСУ просуваються вперед, "гібриди" вимотані й більше так не можуть

Місцеві колоборанти вже не приховують свого провалу на Донбасі, відкрито пишуть в соцмережах, що втрати найманців РФ катастрофічні.

При цьому бойовики зізнаються, що не можуть протистояти ЗСУ, оскільки ряди бойовиків рідшають, у сепаратистів відсутня мотивація, щоб боротися за ідеї "Новоросії", передають Патріоти України.

До слова сказати, за минулу добу, як сказано в повідомленні Штабу ООС, троє терористів були знищені, ще четверо стали "300-ми".

У свою чергу сепаратистка і затята пропагандистка "русского мира" Марина Харькова констатує дефіцит особового складу терористів. Через брак "гарматного м'яса" ті вояки, що залишаються в розташуваннях бандформувань, "несуть службу" без звільнень, без відпочинку, без відпусток і без ротацій. Вона пише, що про рядових терористів всі забули, ніхто про них не дбає. Найманці виснаженим. "Абсолютно ничего не изменилось со сменой "власти", которая не ценит и не бережет наш человеческий ресурс…" - скаржиться сепаратистка.

Більш того, вона не приховує роздратування, що сили ООС знову просуваються в "сірій зоні" на Світлодарській дузі. За її словами, ЗСУ недавно знову просунулися ближче до "зони відповідальності" терористів в районі недавно взятих під контроль силами ООС Рассадок. "И ничего хорошего в этом нет", - відкрито визнала прихильниця окупантів.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...