"Сербские братушки" відвідали "молоду республіку" на Донбасі, - "ІС"

Однією з цілей візиту було обговорення питання викладання основ православної культури в освітніх установах "ЛНР"...

За даними групи "Інформаційний спротив", недавно окуповані РФ райони Луганської області відвідали представники сербської делегації, передають Патріоти України.
Четверо осіб у складі делегації взяли участь у відкритті на базі Луганського національного університету ім. В.Даля т.зв. «Центру сербської культури», провели робочу зустріч з представниками т.зв. «Міністерства освіти і науки ЛНР» з питань викладання основ православної культури в освітніх установах, а також відвідали храми РПЦ Луганської єпархії.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Мешканців Камчатки налякав "волохатий монстр" з океану (фото, відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:30

На узбережжі місцева жителька знайшла велику істоту, викинуту на берег і покриту подобою вовни. Пізніше знімки потрапили в місцеву лабораторію морських ссавців.Там пояснили, що глобстери (непізнані органічні останки, які викидає на берег) найчастіше ви...

Хіти тижня. "Молода вовчиця": 70-річна киянка підкорила своїм способом життя (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:00

Вона не пропускає ні одне запрошення на вечірку або тусовку. 70-річна киянка Олена Вовк розповіла про своє яскраве життя, перебуваючи на пенсії, і про те, як примудряється в свої роки так "запалювати", передають Патріоти України. Її чоловік помер 15 ро...