Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся орієнтовно у щонайменше 52 тисячі євро, повідомляють журналісти програми «Схеми», передають Патріоти України.
Сам Луценко у коментарі «Радіо Свобода» в Брюсселі назвав відпочинок «не надмірним» і таким, «що собі дозволяє середній клас».
За інформацією журналістів, родина Юрія Луценка (сам генпрокурор, його дружина – народний депутат Ірина, син Віталій і син Олександр із дружиною) орендувала на вісім ночей дві вілли готельного комплексу Four Seasons Resort на острові Має (Сейшели) з 3 січня по 11 січня 2018 року. Журналісти повідомляють, що Луценки орендували дві вілли категорії «на пагорбі з виглядом на океан».
На офіційному сайті Four Seasons йдеться про те, що вілли такої категорії мають площу 186 квадратних метрів, з басейнами, «незабутнім панорамним виглядом на бірюзові й блакитні води затоки і навколишні гори».
Таким чином, восьмиденна оренда однієї вілли становить 21184 євро, двох – 42368 євро. Крім цього, журналісти повідомляють, що родина сплатила готівкою 10 473 євро за додаткові послуги. Найвитратніші серед них – оренда гелікоптера (1 440 євро), витрати в магазині сувенірів (1 265 євро). Таким чином, сукупно витрати на відпочинок усієї родини чиновника орієнтовно станвлять більш ніж 52 тисячі євро.
В інтерв’ю газеті «Сегодня» Юрій Луценко розповів, що негрошові подарунки від сина Олександра, які задекларував генпрокурор і його дружина, народний депутат Ірина Луценко (по 170 000 гривень, або 10 тисяч євро), були поїздкою на відпочинок. Однак подарованих Ірині та Юрію Луценкам 10 тисяч євро не вистачило б на оренду вілли (21184 євро).
Таку невідповідність вартості подарунка і витрат на оренду Юрій Луценко у коментарі журналістам «Радіо Свобода» пояснив так: «Усі кошти, які ми заплатили, будуть вказані в наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, який надав нам кошти для оплати відпочинку. Решта коштів, що ми витратили там на інші потреби, також будуть вказані в нашій декларації у березні-квітні».
Генеральний прокурор також зазначив, що наявні у його родини кошти «дозволяють такі речі», а сам відпочинок «не мав жодної надмірності, він вкладається в те, що собі дозволяє середній клас».
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...