Серце Гії розривали нещастя рідної Грузії та спорідненої України: У місті Горі попрощалися з офіцером, котрий добровольцем воював на Донбасі

Віце-полковник МВС, який воював проти російського агресора за Грузію і Україну помер трьома днями раніше від важкого онкологічного захворювання. До останнього подиху народний герой України боровся з недугою також самовіддано, як раніше з загарбниками.

20 листопада в Горійськом районі Грузії був похований віце-полковник МВС, народний герой України, доброволець АТО і учасник російсько-грузинської війни 2008 року Гія Церцвадзе. Йому було 49 років, передають Патріоти України.

Боєць, що пройшов найгарячіші точки не одного військового конфлікту помер від важкої хвороби. В останні роки він жив в Україні і воював за її свободу і територіальну цілісність. Спершу - в "Грузинському легіоні", а пізніше став інструктором сил спеціальних операцій СБУ.
Широкій громадськості в Грузії і в Україні ім'я Гії Церцвадзе стало відомо після того, як 15 січня 2017 року доброволець був затриманий в Київському аеропорту за запитом Інтерполу, оформленого російською стороною. Москва розраховувала отримати Цервадзе до себе і влаштувати показове судилище.Але громадські активісти, включаючи бойових побратимів героя стали за нього стіною і не допустили несправедливості. Гію звільнили, а незабаром запросили на службу в СБУ.У померлого бійця залишилися дружина і троє неповнолітніх дітей. Телеканал "Руставі-2" пообіцяв купити будинок сім'ї героя, а також призначити щомісячну стипендію його дітям.
Українці і грузини сумують про непоправну втрату.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...