Шанси 50 на 50: "Сенцова скоро може не стати", - адвокат українського політв'язня

Адвокат незаконно утримуваного в Росії українця Олега Сенцова повідомив, що режисер може не витримати виходу з голодування.

Як заявив Дінзе, "вони (керівництво колонії, - ред.) вважають, що він (Сенцов, - ред.) вже нездатний віддавати звіт своїм діям, що голодовка перейшла в стадію, коли настала точка неповернення. Тобто невідомо, як він вийде з голодування - 50 на 50", - передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За його словами, режисер може не перенести виходу з голодування. І на питання журналіста, чи може Сенцов померти, адвокат відповів ствердно. "Так, абсолютно. І такий випадок, як сказав Олег, вже був в цій колонії. Людина оголосив голодування, три місяці на ній був, потім почав йти з неї і помер від захворювання серця, яке розвинулося на тлі голодування", - повідомив Дінзе .

Адвокат також підтвердив, що стан здоров'я Сенцова дуже важкий. "Фізичний стан важкий - коли йому зробили УЗД внутрішніх органів, йому сказали: "Взагалі як ви ходите? У нас люди з такими показниками внутрішніх органів - з розкладанням, з ішемією і так далі - на ногах не стоять, вони лежать в реанімації"", - цитує він лікарів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...