"Шара" скінчилась: Віднині студенти не зможуть видавати чужі курсові та дипломні за власні

Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум з компанією Plagiat.pl, який дозволить українським вузам протягом 5 років безкоштовно використовувати сучасну систему для виявлення плагіату, зокрема, в роботах, виконаних на різних мовах.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну, передають Патріоти України.

"Для Міносвіти важливо створити умови для доступу вузів до сучасного інструменту і відповідних баз даних, які допоможуть в боротьбі з академічною недобросовісністю (плагіатом). У Меморандумі не надається монопольного права або якихось преференцій компанії Plagiat.pl, але ми отримуємо додатковий інструмент перевірки академічних текстів", - пояснила міністр освіти Лілія Гриневич.

Передбачається, що використання цього інструменту навчальними закладами є добровільним і формалізується у вигляді окремої угоди між вузом та компанією Plagiat.pl. Університети зможуть підписати угоду протягом трьох місяців з дати підписання Меморандуму.

Працівники вузів зможуть пройти одноденний безкоштовний тренінг для ознайомлення з роботою бази. Університетам пропонують різні моделі використання продукту, включаючи таку, що не надає Plagiat.pl ніякого доступу до власної бази (репозитарій). У разі отримання доступу до репозитарії компанія гарантує недопущення копіювання та використання його змісту в комерційних цілях.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте здорові! 5 простих продуктів із вітаміном D, які не будуть зайвими в карантин

четвер, 22 жовтень 2020, 0:10

Ці продукти допоможуть зміцнити імунну систему. Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет або перенести хворобу в легшій формі. Поряд з усіма загальновизнаними методами профілактики слід приділити...

Буйство скреп: Росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

четвер, 22 жовтень 2020, 0:07

Зображення на банерах узгоджені з місцевою владою. У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. На одному з банерів нап...