Ще дві парафії Московського патріархату перейшли до ПЦУ на Житомирщині

Всього в Житомирській області до ПЦУ вирішили приєднатися 10 парафій.

Громади сіл Городище Чуднівського і Прилуки Овруцького районів Житомирської області прийняли рішення про перехід з Української православної церкви Московського патріархату в Православну церкву України. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА, передають Патріоти України.

На зборах громад жителі більшістю голосів вирішили змінити канонічну підлеглість і приєднатися до ПЦУ. Потім парафіяни церков підписали відповідні протоколи.

Всього в Житомирській області до ПЦУ вирішили приєднатися 10 парафій. Релігійна громада села Ворсовка Міланського району, яка першою в області заявила про свій перехід, вже офіційно приєдналася до Православної церкви України і зареєструвала свій статут.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...