Ще одна європейська країна виступила за посилення санкцій проти Росії

Нарощуванням російської військової присутності в Чорному морі стурбовані в Румунії та підтримають посилення антиросійських санкцій у відповідь на агресивні дії РФ в регіоні.

Теодор Мелешкану

Про це заявив міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану в зв'язку з майбутнім головуванням Румунії в ЄС, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Останнім часом ми особливо стурбовані нарощуванням військової присутності Росії в Чорному морі і на східних кордонах ЄС і НАТО. У зв'язку з цим одним з головних завдань румунського головування в ЄС стане зміцнення безпеки в цьому регіоні", - зазначив Мелешкану.

Дипломат особливо підкреслив, що Румунія підтримає посилення антиросійських санкцій у відповідь на агресивні дії Росії в Чорному морі.

Мелешкану заявив також, що Румунія як повноправний член Євросоюзу та НАТО буде формулювати свою позицію так, щоб вона була співзвучна з позицією союзників.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...