Ще один український моряк відмовився свідчити ФСБ і заявив про свій статус військовополоненого

Цибізов став дев'ятим моряком, хто заявив про себе як про військовополоненого під протокол.
Сергій ЦибізовКомендор-сигнальник, матрос катера "Нікополь" Сергій Цибізов зявив російським силовикам, що він є військовополоненим і свідчень давати не буде. Про це у Facebook написав адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

"Військовополоненого українського моряка Сергія Цибізова відвідав адвокат нашої команди захисту військовополонених українських моряків Сергій Новіков. Сергій Цибізов заявив слідчому, що вважає себе військовополоненим. Він став дев'ятим моряком, хто заявив про себе як про військовополоненого під протокол", - розповів захисник.

Полозов наголосив, що від надання показів російському "слідству" український моряк відмовився.

"До початку слідчих дій адвокату була надана можливість для спілкування з Сергієм Цибізовим. Настрій у нього бадьорий, він не пригнічений. Тиску на нього не чинили. Його утримують в двомісній камері", - розповів адвокат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...