Ще один український моряк відмовився свідчити ФСБ і заявив про свій статус військовополоненого

Цибізов став дев'ятим моряком, хто заявив про себе як про військовополоненого під протокол.
Сергій ЦибізовКомендор-сигнальник, матрос катера "Нікополь" Сергій Цибізов зявив російським силовикам, що він є військовополоненим і свідчень давати не буде. Про це у Facebook написав адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

"Військовополоненого українського моряка Сергія Цибізова відвідав адвокат нашої команди захисту військовополонених українських моряків Сергій Новіков. Сергій Цибізов заявив слідчому, що вважає себе військовополоненим. Він став дев'ятим моряком, хто заявив про себе як про військовополоненого під протокол", - розповів захисник.

Полозов наголосив, що від надання показів російському "слідству" український моряк відмовився.

"До початку слідчих дій адвокату була надана можливість для спілкування з Сергієм Цибізовим. Настрій у нього бадьорий, він не пригнічений. Тиску на нього не чинили. Його утримують в двомісній камері", - розповів адвокат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...