"Ще перед зверненням до Росії Янукович просив Польщу, Францію та Німеччину ввести війська в Україну", - адвокат

Окрім листа екс-президента Віктора Януковича російському лідеру Володимиру Путіну, існували також аналогічні листи Януковича до лідерів Польщі, Німеччини та Франції.

Віктор Янукович

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив адвокат екс-президента Ігор Федоренко, передають Патріоти України.

«Янукович звертався до Путіна з приводу проведення консультацій з урегулювання ситуації в Україні і з питання можливості застосування, в тому числі Збройних сил (Росії, — ред.)», — сказав Федоренко.

«Але перед цим він звертався з аналогічним проханням і до Польщі, і до Німеччини і до Франції щодо консультацій та можливості застосування збройних сил, але не було ніякої реакції… Є документальне підтвердження, але його немає у матеріалах справи», — додав адвокат.

Водночас він наголосив, що офіційного підтвердження такого звернення від Франції, Німеччини та Польщі немає. «Ми звертались до МЗС Польщі, Німеччини та Франції, ми звертались до осіб, які безпосередньо підписали листа…», — пояснив Федоренко.

Водночас він додав, що Німеччина та Франція нібито підтвердили такі листи неформально для сторони захисту. «Єдина сторона, від кого ми не отримали ніякого підтвердження, це Польща», — сказав Федоренко.

Крім того, адвокати просили суд допитати французьких та німецьких дипломатів для підтвердження цієї інформації. Однак, суд відмовив у такому допиті. За його словами, стороні обвинувачення відомо про ці листи Януковича.

Водночас прокурор Генпрокуратури Руслан Кравченко, який виступає стороною обвинувачення у справі Януковича, зазначив, що дані листи долучались стороною захисту, але підтвердження адвокати так і не надали. «Про дані листи відомо від сторони захисту, але немає будь яких підтверджень, що ці листи відправлятись та доставались до адресатів. Навіть свідок захисту сказав, що не знає, чи доставались ці листи чи ні. Цей свідок нібито відправляв дані листи», — наголосив він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...