Щоб люди не жахалися? - У Росії заборонили демонструвати курси валют на вулицях

Центробанк пояснив, що відповідні поправки потрібні для боротьби з незаконними точками обміну валюти.

У Росії президент Володимир Путін затвердив заборону на розміщення на вуличних табло інформації про курси валют, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Відомо, що заборону ввели поправками в закон "Про валютне регулювання та валютний контроль", які Держдума Російської Федерації прийняла 5 грудня, а вже 18 грудня її підписав Путін.

Крім того, Центробанк пояснив, що відповідні поправки потрібні для боротьби з незаконними точками обміну валюти. Автори законопроекту вважають, що за допомогою вуличних табло такі пункти заманюють людей, у той час як банки зазвичай розміщують інформацію про курси валют всередині приміщень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...