Щоб не перегорів завчасно ваш "мотор": Які продукти рятують від інфаркту

Продукти з високим вмістом ненасичених жирів можуть захистити здоров'я від серцево-судинних захворювань.

До такого висновку прийшли фахівці Дослідницького центру біотехнологій імені Кінана при лікарні Архангела Михаїла (Торонто). Їх дослідження було опубліковано у журналі Nature Communications, передають Патріоти України.

Одним із таких продуктів є оливкова олія. Після його вживання в їжу в організмі підвищується концентрація білка плазми крові - аполіпопротеїну A-IV (ApoA-IV), високий вміст якого пов'язаний зі зниженим ризиком розвитку хвороб серця.

Відзначається також, що білок проявляє найбільшу активність вночі і "відпочиває" вранці. Тому, за словами директора центру гематології та дослідження онкологічних і аутоімунних захворювань, доктора Хеу Ні, найбільш уразливі ми перед хворобою саме після сну.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...