Щоб оминати води Росії: Польща побудує штучний острів у Калінінградській затоці

Влада Польщі вирішила побудувати штучний острів у Віслінській, або ж Калінінградській затоці. Його створять у територіальних водах країни, а вартість задуму становитиме понад 880 мільйонів.

Про це повідомляє Польський культурний центр у Калінінграді з посиланням на ЗМІ країни, передають Патріоти України.

Так, на його спорудження острову буде направлено ґрунт, який з'явиться під час будівництва судноплавного каналу через Віслінську косу. У Польщі кажуть, що не використовуватимуть острів з метою туризму. Він повинен мати площу близько 181 гектарів.

До слова, початок будівельних робіт на Віслінській косі запланували ще на листопад 2018 року. Канал через косу планують створити в селищі Новий Світ, оскільки там найвужче місце піщаного півострова. У Польщі заявляють, що канал дасть змогу активізувати судноплавство під прапорами країн ЄС в затоці, минаючи територіальні води Росії.

Судноплавний канал через косу повинен бути близько 1 кілометра в довжину і 5 метрів в глибину – він з'єднає Балтійське море з Калінінградською затокою. Завдяки цьому у порт Ельблонг зможуть заходити великі судна. Вартість будівництва каналу оцінюється в 880 мільйонів злотих.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Дзвенить посуд, трясуться стіни: В Макіївці поновилися підземні поштовхи

неділя, 8 грудень 2019, 17:36

Це сталося 8 грудня. «Произошло то, чего все жители нашего поселка опасались — подземные толчки ВОЗОБНОВИЛИСЬ. 11:53 толчок довольно большой интенсивности, зазвенела посуда. 49 квартал», — пишуть користувачі.

Хіти тижня. Переляканий кричав: "Люди! Пoмoгитe!". На Херсонщині 26-річного призовника за шиворот тягли до військкомату

неділя, 8 грудень 2019, 17:30

29 листопада на Херсонщині працівники військового комісаріату Новотроїцького району замість вручення повістки влаштували публічне знущання над призовником. Щоб припинити безлад на очах чисельних свідків, довелося втрутитись поліції і військовій службі ...