Щоб у спеку менше хотілося пити: Українцям дали пораду

Експерт переконаний, що здоровій людині бажано затримати воду в організмі.

Необхідно з'їсти вранці щось солоне, наприклад солоний огірок або шматок оселедця, щоб у спеку менше хотілося пити. Таку думку висловив старший науковий співробітник відділення симптоматичних гіпертензій Інституту кардіології ім. академіка Стражеска Володимир Гранич, передають Патріоти України.

На думку фахівця, солоні продукти дозволять затримати воду в крові, в результаті чого зменшиться бажання попити води. Експерт переконаний, що здоровій людині бажано затримати воду в організмі.

Всього кілька грамів солі допоможуть тримати більше рідини в кровоносному руслі і людина буде менше відчувати спрагу. Хоча зазвичай вважається, що після вживання солоних продуктів людям хочеться пити.

Гранич також запропонував метод стеження за кількістю води в організмі. Для цього доведеться спостерігати за кольором сечі. Якщо вона коричнева, - то організму не вистачає води і кров згущується. Це підвищує небезпеку кристалоутворення і сечокам'яної хвороби.

Українцям також варто пити 5-відсоткові натуральні соки і фреші, розбавлені водою в три рази, що забезпечить поповнення організму мікроелементами і необхідним об'ємом рідини.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...