"Щоб утримати владу в своїх руках президент Росії Володимир Путін готовий йти на нові злочини", - Рабінович

На думку російського фінансиста, господар Кремля ні перед чим не зупиниться.

Щоб утримати владу в своїх руках президент Росії Володимир Путін готовий йти на нові злочини. Таку думку в своєму блозі висловив російський блогер і фінансист Слава Рабінович, передають Патріоти України.

"При виключно низькому рейтингу зараз - він досягає історично мінімальних рівнів - Путіну необхідно щось робити, щоб продовжувати утримувати владу. А він буде її утримувати з однієї простої причини: єдина суть існування режиму Путіна для його членів - це скоювати злочини і йти від відповідальності. Для цього їм необхідно утримувати незаконно узурповану владу", - пояснює він.

На його думку, російський лідер ні перед чим не зупиниться. "Спектр можливостей у Путіна дуже широкий. Щоб зрозуміти, що можливо, потрібно подумки перенестися в 2013 рік і запитати себе, чи готовий ти був тоді повністю відкинути як божевілля все припущення про те, що насправді сталося протягом наступних п'яти років. Тоді Путін змінив порядок денний, анексував Крим, почав говорити речі, які були списані, як по кальці, з промов Гітлера - про історичну справедливість, "Новоросію" і захист російського народу; розв'язав війну і влаштував пропаганду по російському телебаченню, зомбуючи крутіше, ніж колись вдавалося Геббельсу", - говорить політик.

І для початку, за словами Рабиновича, Путін може спробувати вплинути на рейтинги. "У 2013 році, коли ціна на нафту становила $110 за барель і на світових ринках була чудова кон'юнктура цін на товари, які експортує Росія, економіка Росії скочувалася в рецесію, абсолютно очевидно маючи негативну динаміку від кварталу до кварталу. Рейтинг Путіна на той момент падав, як камінь. І при цьому він не хотів відповідати перед народом за свої злочини і невміння керувати країною і економікою", - наводить приклад він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.